• -- OA --
    DY-KEJ napsal(-a) dne 21.08.2013 22:27
    0 0
    Mám problém s PS a chci se zeptat jestli má někdo podobnou zkušenost. Když večer vypnu PS a je delší dobu (jakože do následujícího dne) vypnutý, tak mi nejde nikdy zapnout. Vždycky když zmáčknu "ON", tak pípne, rozsvítí se světýlko a cca sekundu až dvě potom někde vevnitř nějak zvláštně "lupne" a nic a problíkává zeleně. Toto jsem třeba dneska opakoval cca 15 x než se to chytlo. A dneska během turnaje FFA se mi to dokonce stalo během hry a to prostě že najednou to lupnutí a PS vypnutý.
    RAF!
    Ghost-o-Ghost napsal(-a) dne 21.08.2013 23:52
    0 0
    Hele a když ti to lupne tak světlo na PSku je žlutý? Je možný že máš tzv. YLOD - prostě ti odešlo psko stářím jako nedávno mě Je to zaviněno špatnýma součástkama, kdy se přehřívá a PSko na to reaguje vypínáním...
    -- OA --
    DY-KEJ napsal(-a) dne 22.08.2013 00:23
    0 0
    No ale ono mi nejde zapnout hlavně právě v době, když de delší dobu vypnuté... a co se týče toho vypnutí ve hře, tak mi to udělalo jen u MW3. Prostě tu "lupnutí" co to při tom udělá je takové specifické....zní mi to jako by nějaká pojistka nebo tak něco...
    RAF!
    Ghost-o-Ghost napsal(-a) dne 22.08.2013 00:44
    0 0
    No tak je možné že to máš s tím přehříváním... Nevím, jestli ti to PSko zablíká, zapípá a pak bliká zelené světlo tak je něco špatně s hardwarem a to je problém
    ALPHA
    theracermaan napsal(-a) dne 22.08.2013 09:04
    0 0
    to me nedavno luplo v PC a už sem ho nezapl musel sem vymenit harddisk
    -- OA --
    DY-KEJ napsal(-a) dne 22.08.2013 12:22
    0 0
    No bliká mi to červeně, ale právě jsem si nemyslel, že to bude něco s chlazením, když největší problémy to dělá právě po tom, když je delší dobu vypnutý, tím pádem "vystydlý"... Každopádně až se stane že ho ráno už nezapnu, tak si tu podložku koupím a zkusím. Jo a já mám taky ten starý s"mikro" hardiskem... U novějšího který jsem měl mi odešel laser...
    Ave satan
    Metal Lord napsal(-a) dne 22.08.2013 16:41
    0 0
    do servisu
    -- OA --
    liborcz1 napsal(-a) dne 23.08.2013 15:10
    0 0
    U mně byl stejný problém, rada jen pro manuálně zručné - rozebrat do posledního dílu, vyčistit, fotografický štětec a vysavač, musí mít plastový konec, složit a minimálně psko podložit v rozích aby byl zajištěn přístup vzduchu ze spodu, nebo chladící podložku, toto jsem již musel praktikovat u dvojky.
    -- OA --
    casstoner27 napsal(-a) dne 23.08.2013 16:24
    0 0
    Ja Psko chladim tak, ze jsme koupili takovou tu podlozku na kterou se dava horky hrnec, PS je ve vysce cca 2cm a od te doby je vyditelne chladnejsi. Zpusobu je mnoho
    -- OA --
    DY-KEJ napsal(-a) dne 23.08.2013 21:08
    0 0
    No každopádně to moje mám postavené na výšku od té doby co ho mám....
    ThCz
    Danecek1999 napsal(-a) dne 06.09.2013 21:04
    0 0
    Prodejto kdyz na tom neumis hrat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-- OA --
    DY-KEJ napsal(-a) dne 07.09.2013 03:11
    0 0
    Z tebe vyroste určitě chytrý a rozumný chlapec Danecku....
    -- OA --
    Ladines Senna napsal(-a) dne 09.09.2013 23:45
    0 0
    wow :O tolik vykřičníků, ten si umí zakřičet chlapec (y)

Přidat nový komentář

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit.

Poslední příspěvky