Fórum Návody Nahrávání videí z Call of Duty na YouTube

• -- OA --
    iGodZz_ChUcKY- napsal(-a) dne 15.01.2013 22:02
    0 0
    Tak asi si myslím, že nejsem jediný, koho toto téma zajímá, proto bych se s Vámi rád podělil o pár rad a zkušeností s tím spojené.

První možností si nahrát nějaké to krátké video na YouTube z CallofDuty je možné pro každého, kdo vlastní jeden ze 3 posledních dílů CoD. Jak už asi někteří víte, tak v posledních 3 CoD se objevil tzv Theater mód, kde si můžete nahrát a uložit svoje videa z různých odehraných her. Ale důvod, proč jsem tuto možnost píšu je ten, že když si natočíte a uložíte své video, tak si ho také můžete nahrát na YouTube. Tato možnost je sice přístupná pro každého, ale samozřejmost je, že tato "služba" má plno nevýhod. Asi úplně největší nevýhody jsou, že když video na YouTube nahrajete, tak má docela špatnou kvalitu. Kvalita by se ještě dala omrzet, ale co asi pár lidí od tohoto nahrávání odradí, je to, že můžou nahrát jen video v max. délce 30. sekund (pokud jste na CoD:Mw3 vlastnili CoD Elite, tak 1 minutové video). Na Black ops 2 se tato doba zvětšila myslím na 2 minuty, ale kvalita furt zůstala stejná. Takže pokud chcete nahrávat video v dobré kvalitě, tak toto není optimální možnost.

Pokud budete chtít kvalitní a dlouhá videa, tak si budete muset pořídit např. grabovací kratu od AVermedie, která Vám nahraje záznam z Ps3. Pokud chcete opravdu dobrou kvalitu a máte, alespoň trochu výkonný počítač, tak si můžete pořídit střihovou kartu. Příklady: AVerMedia LiveGamer HD, AVermedia Game Broadcaster HD. Ale pokud chcete natáčet také a nemáte zrovna dobrý počítač, tak si můžete pořídit Grabovací přístroj zcela nezávislí na PC AVerMedia GameCapture HD. Tento přístroj Vám video natočí a uloží se na nějaké úložné zařízení ať už na USB Flash disk, nebo HDD.
    Pak jsou také levnější možnosti, jak nahrát video z Ps3 a to pomocí EasyCAPu, což je USB grabber, který zapojíte do PC přes USB výstup a ten povede do televize pomocí AV kabelu. Ten vám vlastně převede obraz do PC.

To by bylo asi vše k nahrávání videí z Ps3. Samozřejmě toto nejsou všechny možnosti čím nahrávat, ale jsou to asi ty nejlepší, takže pokud taky nějaké znáte, tak se tady o ně podělte.

Tak ještě tady pro Vás mám, jak nahrát video z právě už zmiňovaného Theater módu.:

Hlavní co musíte udělat, aby se vám video nenahrálo jen na CoD Elite, tak je si liknout YouTube účet na Elite. Což uděláte, tak že se přihlásíte na CoD Elite a v nastavení vašeho profilu si linknete váš YT účet. Pokud jste to už toto udělali dříve, tak tento krok můžete přeskočit...

Tak teď už jsi konečně ukážeme "Jak na to" v theateru.
    1. Najedete si do Theateru v menu.

2. Vyberete si film, který chcete editovat v kolonce "SELECT FILM".

3. V "RECENT GAME" si vyberete jednu z odehraných her a dáte "START FILM".

4. Vybranou hru sestříháte a potom už jen pojmenujete a uploadnete v UPLOAD EDITED FILM. Ale video musí mít méně než 2 min. jinak vám půjde UPLOADNOUT do svých filmů, ale ne už na YouTube.

5. Odejdete už ze sestříhaného videa, které najdete v "SELECT FILM" a v "EDITED FILM".

6. Kliknete znova na něj a dáte "RENDER FILM" potvrdíte uložení videa a video se vám začne renderovat na YouTube.

7. No a teď by jste ho měli mít do 10 minut na YouTube.

Doufám, že vám teda tento návod pomůže si nehrát nějaké to videjko přes Theater mód.

-- OA --
    Janky napsal(-a) dne 16.01.2013 03:27
    0 0
    Ten easy cap je naprd kdo by hral na ps3 v 480 no taky jsem tak nahraval ...
    -- OA --
    iGodZz_ChUcKY- napsal(-a) dne 16.01.2013 06:21
    0 0
    Jo, tak mě taky bylo hned jasný, že to nebudu kupovat, ale tak víš co.. je to jedna z možností.
    -- OA --
    iGodZz_ChUcKY- napsal(-a) dne 16.01.2013 15:07
    0 0
    Dopsal jsem tam nahoru, jak nahrát video z Theateru, tak se mrkněte.

Přidat nový komentář

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit.

Poslední příspěvky