OA KREDITY

OA kreditní systém


Součástí turnajového serveru OnlineArena.cz je speciální kreditní systém. Po registraci si každý hráč může ve svém profilu vpravo nahoře všimnout názvu ¨OA kredity¨. Tyto OA kredity budete moci utratit na tomto portálu za různá vylepšení, funkce a výhody.

Prvně se však pojďme podívat na způsob, jak se vlastně OA kredity dají získat. Kredity lze získávat běžnou aktivitou na OA webu, existují ale i další způsoby, které si nyní ukážeme:

- návštěvy webu - za každou Vaši návštěvu po každých třech hodinách jste odměněni jedním OA kreditem
- sázky - v této tipovací kategorii je možné získat jeden až tři OA kredity za správný tip výsledku zápasu nebo turnaje
- umístění v turnajích - ve vybraných turnajích se hraje o předem stanovený počet OA kreditů
- speciální akce a soutěže - možnost získání různého počtu OA kreditů ve speciálních soutěžích
- dobrovolný příspěvek - každý uživatel má možnost přispět dobrovolnou finanční částkou, která bude použita na náklady spojené s provozem webu a pokud tak učiní, bude mu jako poděkování připsán určitý počet OA kreditů (kontaktujte v PM či onlinearena.cz@email.cz)
- každý admin je oceněn jedním bonusovým OA kreditem za každý odadminovaný turnaj

Nyní už se můžeme podívat na zajímavější část a tou je způsob, jakým můžete své OA kredity investovat či utratit. V budoucnu je v plánu více možností, v současné verzi webu jsou přítomny prozatím dva způsoby, jak OA kredity investovat:

- první možností jsou opět sázky, kdy do svého tipu můžete vložit jeden či dva OA kredity
- zvýšení šance na výhru v turnajích o ceny je druhou možností, kdy ve vybraných turnajích lze přihodit svoje OA kredity a zvýšit si tím pravděpodobnost výhry ceny, o kterou máte zájem. Více informací najdete v daném turnaji.


Provozovatel portálu si vyhrazuje právo na změnu všech možností a funkcí.