Call of Duty: Black Ops 4 – pozvánka na připravované turnaje, start Battle Royale Duo Tournament

Mira77 | 12.10.2018 12:44

Vydání nového dílu Call of Duty bylo letos stanoveno na dřívější termín než bývá obvyklé, a proto si v Black Ops 4 je možné poprvé oficiálně zastřílet již od dnešního dne. Pro fanoušky série CoD tedy opět začínají lovecké hody a to je vlastně i tady na OA pro nás signál k přípravě několika turnajů zaměřených na československá klání.

Aktuální ročník Call of Duty má na starost vývojářské studio Treyarch, které má odlišné pojetí k multiplayeru než ostatní vývojářská studia. Asi nemá moc smysl rozebírat, které pojetí je lepší, na to nechť si udělá každý názor sám, nicméně nelze ignorovat fakt, že Black Ops 1, Black Ops 2 i Black Ops 3 jsou mezi hráči stále považovány za ty lepší kousky z celé série CoD. Jak dopadne nové Black Ops 4 samozřejmě ještě nemůžeme s jistotou tvrdit, ale co víme jistě je, že přestřelky se opět vracejí na zem, hra má využívat mnohem více taktického přístupu, což je jistě pro mnohé hráče dobrá zpráva. Lákadlem je jistě i zařazení módu Blackout (Battle Royale).

Nyní krátce ještě k tomu, jaké turnaje bude možné si zde na OA zahrát. Jak už zde bývá zvykem, vše je vždy dané především zájmem hráčů, ale pokud hra bude zábavná a dobře vyladěna, můžete očekávat tradičně souboje klanů v Search and Destroy, pro jednotlivce Free For All a máme připravenou i specialitku Battle Royale, která Vám umožní společně s kamarádem soupeření v turnaji dvojic. A jelikož právě Battle Royale je aktuálně celosvětově jedním z nejhranějších módů vůbec a soudě dle bety si myslíme, že i Blackout bude velmi oblíbeným, proto jsme se rozhodli o nahození tohoto turnaje již nyní. Uvidíme alespoň, jaký zájem bude o takovýto typ turnaje, ve kterém můžete očekávat trošku jiná pravidla, která jsou nutná k tomu, aby takovýto Battle Royale turnaj bylo vůbec možné na konzolích uskutečnit. Stačí tedy sehnat parťáka a přihlásit se zde... link

Věřme tedy, že nové Black Ops 4 bude opět tím hraným a oblíbeným dílem, s nímž zažijete spoustu zábavy a to třeba i v soutěžení zde v OA turnajích. Samozřejmě, máte-li jakékoliv nápady, připomínky či návrhy, neváhejte nás kontaktovat.

 

Komentáře

  • ---

Přidat nový komentář

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit.