F1 2018 - oznámení nových turnajů, možnost přihlášení do prvního Test Race závodu

casstoner27 | 06.08.2018 15:25

Formule 1 jakožto sport se neustále vyvíjí a každým rokem servíruje FIA nám, fanouškům, několik změn. Letos bylo jednou z těch nejviditelnějších zavedení ochrany hlavy jezdce, takzvané "Halo". Naštěstí, i pro nás, videoherní fandy, je tu někdo, kdo nám každým rokem vyvíjí a servíruje novou F1 ve videoherní podobě. I letos mají hru s tématikou F1 na starost britští Codemasters a ti se po několika úvodních "nemastných" letech konečně usadili a F1čky jsou každým rokem propracovanějším a kvalitnějším titulem. No a pak je tu další jistota a to ta, že my na OnlineArena.cz každým rokem oznámíme, že chystáme nové turnaje v právě připravované F1 od Codies.

A jelikož F1 2018 vycházejí již za 2 týdny 24.8.2018, tak nadešel čas, abychom představili naše nové turnaje. Jak už jste z posledních let zvyklí, navštívíme všechny nejslavnější okruhy světa, abychom na nich prohnali ta monstra, kterými současné vozy F1 bezpochyby jsou. Letošní ročník bude obohacen o prvek ERS, kdy si sám hráč bude moci spravovat využití baterií a může to posloužit jako velmi dobrý strategický prvek při pokusu o předjetí nebo i bránění pozice. Společně s tím, že budeme muset velmi dobře pečovat o pneumatiky, tak by se mohlo jednat o další krok vpřed a zážitek ze závodů by měl být ještě lepší.

První turnaj je naplánován už na neděli 26.8., kdy se vrhneme do lesů v belgickém Spa Francorchamps. Do turnaje je již možné se přihlašovat přes odkaz níže, takže pokud jen trochu uvažujete nad koupí nového dílů F1, určitě zkuste štěstí i v námi pořádaných turnajích. Budeme se na Vás těšit a snad nás F1 2018 nezklame

F1 2018 - Test Race 1 - link

 

Komentáře

  • ---

Přidat nový komentář

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit.