WRC 7: eSports Championship – závěr šampionátu a překvapení v podobě nových cen s partnerem soutěže Comgad

Mira77 | 09.07.2018 16:49

Začátkem letošního roku, konkrétně tedy 26. ledna, jsme Vám přinesli novinku o nově připravované soutěži WRC 7 zde na OA. Jednalo se o dlouhodobý šampionát, který startoval souběžně s reálnou sezonou WRC a fanoušci této povedené hry se tak mohli zapojit do soupeření v soutěži zvané WRC 7: eSports Championship. To vše navíc o zajímavé ceny v podobě PS4 her od našeho partnera společnosti Comgad.

Soutěž jako taková je dostupná na konzoli PS4 přímo ve hře, kde stačí každému, kdo se chce našich turnajů zúčastnit, zajet aktuální závod a samozřejmě zde na webu se do turnaje přihlásit. Váš zajetý čas se objeví přímo ve hře v leaderboards a odtud si vytáhneme Vaše výsledky pro porovnání s ostatními soutěžícími. A tímto způsobem spolu hráči soupeří již od ledna a nyní se blíží čas ukončení soutěže, jelikož nás čekají poslední dva podniky, které hra v eSports šampionátu vypisuje.

Co se týče samotného průběhu WRC 7 šampionátu, tak ten svými excelentními výkony ovládl jezdec sberatel-dusi. Ten nejen, že vynikal ve všech podnicích eSports šampionátu, ale dominoval i v souběžně pořádané soutěži WRC 7 Weekly Challenge. Ostatně, na celkové výsledky obou soutěží se můžete podívat v našem žebříčku zde... link a pokud by jste měli zájem nahlédnout pouze do žebříčku eSports šampionátu, tak ty jsou připraveny díky uživateli cibenopk88 zde... link

Nesmíme však opomenout snažení ostatních hráčů, kteří se pokoušeli vedoucímu jezdci přiblížit a zkomplikovat cestu za vítězstvím, konkrétně marekk077, kepkin a nebo později přistoupivší Knedllla, který se svými výkony dokázal přiblížit sběrateli asi nejvíce. Uvidíme, jak bude vypadat úplný závěr soutěže a kdo nakonec obsadí místa nejvyšší, ale již nyní máme pro Vás všechny účastníky jedno překvapení.
Jelikož bychom rádi ocenili fakt, že jste celou soutěž dojezdili důstojně až do samotného závěru (což se bohužel nedá říci o přístupu hráčů v jiných turnajích) a byli jste po celou dobu zdravě soupeřící WRC 7 komunitou, rozhodli jsme se konec soutěže zatraktivnit pro více hráčů tím, že od teď budou rozdány ceny až po posledním závodě ve Finsku za celkové umístění v šampionátu. A aby to pro Vás bylo ještě zajímavější, hráči na 1. - 4. místě si budou moci vybrat z nově přidaných cen, které opět poskytl náš partner společnost Comgad (např. 2x hra MotoGP 2018).

Věříme, že jste si celou soutěž užili a třeba si ještě zasoupeříte v dalších turnajích, které zde na OA připravíme, pokud o ně bude zájem. S tím i souvisí zvláštní poděkování hráčům marekk007, který s Vámi celou soutěž absolvoval a staral se o její hladký chod a také hráči cibenopk88, který přináší aktuální tabulky. Díky všem a rally zdar

 

Komentáře

 • =ULTRAS=
  marekk007 napsal(-a) dne 09.07.2018 18:19
  0 0
  já budu také děkovat...tobě Míro-OnlineAreně.cz-společnosti Comgad za záštitu nad šampionátem...hráči cibenopk88 za tabulky a celé komunitě rally hráčů za bezproblémové-pohodové turnaje-šampionát...díky pánové a třeba při Rally Dakar 18 nebo V-Rally 4 se budem opět potkávat
  Plzeňák
  kepkin napsal(-a) dne 09.07.2018 23:43
  0 0
  Já taky poděkuji za krásný turnaj a určitě se potkáme na Dakaru i V-Rally 4.
  -- OA --
  josefínoCZ napsal(-a) dne 10.07.2018 14:42
  0 0
  Kluci bylo to super a na podzim při Dakaru a V-Rally 4 se budu těšit
  -- OA --
  sberatel-dusi napsal(-a) dne 19.07.2018 13:54
  0 0
  Ahoj Maro taky chci poděkovat za super turnaje jak tobě tak i markovi a cibenovi a celé onlinearéněCelou sezonu jsem si užíval souboje se všemi jezdci a budu se zase těšit na další u nějaké nové závodní hry.Na Dakar 18 sem hodně zvědavý.Každopádně díky všem.
  -- OA --
  seznam napsal(-a) dne 03.08.2018 20:57
  0 0
  Ještě jednou děkovačka všem co se podíleli na organizaci turnaje.Díky a pěknou dovču borci!!!
  競技場是狗屎
  Jarda_CZE napsal(-a) dne 29.11.2021 10:26
  0 0
  Zase nic

Přidat nový komentář

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit.