WRC 7: eSports Championship - turnaje o hodnotné ceny s partnerem soutěže Comgad

Mira77 | 26.01.2018 18:42

Není tomu ještě ani půl roku, co na pulty obchodů doputovala rally hra WRC 7, která se nesla na vlně kladných ohlasů nejen hráčů, ale i recenzenti herních webů titul od studia Kylotoon Racing převážně chválili. Hráčům se prostě hra líbí a to je signál i pro nás na OnlineArena.cz, abychom připravili soutěže, s nimiž se mohou pobavit a porovnat své časy s ostatními hráči, popřípadě vyhrát i pěknou cenu.

A asi bychom nenašli lepší termín startu soutěže, než je právě toto období, kdy obecně pro fanoušky rally začíná reálná sezona a startuje dramatický souboj o titul mistra světa WRC. Proto jsme se zde na OA rozhodli spustit virtuální šampionát, který se bude podobat právě tomu reálnému. Nečekejte však přesnou kopii reálné sezony, budeme se spíše řídit upravenými pravidly eSports, jenž mohou přinést i situaci, že se během jednoho měsíce mohou objevit i dva rally podniky.

Začneme obdobně jako tomu bylo v případě závodů Epic Stage, to znamená, že první a druhý závod bude tzv. zkušební, abychom otestovali všechna nastavení a funkčnosti, a následující kola pak rozjedeme naostro. K tomu všemu pro hráče s potěšující zprávou, opět turnaje připravujeme ve spolupráci s oficíálním distributorem, společností Comgad, která znovu pro účastníky turnajů připravila několik zajímavých hodnotných cen v podobě her na konzoli PS4. Více informací najdete v zadání jednotlivých turnajů, přejeme hodně štěstí a zábavy na prašných cestách hry WRC 7.
 

Komentáře

 • OA
  Mira77 napsal(-a) dne 26.01.2018 18:43
  0 0
  WRC 7 - eSports - Rallye Monte-Carlo... link
  競技場是狗屎
  Jarda_CZE napsal(-a) dne 29.11.2021 10:28
  0 0
  Prostě ne

Přidat nový komentář

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit.